Dokładna kontrola temperatury na wyciągnięcie ręki

kontrola temperatury

Praktycznie cały rok walczymy z temperaturą, człowiek komfortowo czuję się w okolicy 24 stopni Celsjusza, niestety podczas naszych polskich   warunków, naturalnie   taka   temperatura   nie   występuje zbyt często. Tutaj z pomocą przychodzą różnego rodzaju   systemy klimatyzujące   oraz   grzewcze,   gdy posiadamy oba mamy jasną i komfortową sytuacje, komplikacje pojawiają się wtedy gdy brakuje nam na przykład klimatyzacji. Tutaj z pomocą przychodzi firma Master, wiodący producent nagrzewnic oraz klimatyzerów.

Nagrzewnice Master

W wielu sytuacjach nie mamy dostępu do stacjonarnego źródła ciepła, podczas prac w garażu, na budowie lub na przykład w przenośnych halach. Rozwiązaniem są   wtedy   mobilne   źródła   ciepła,  w zależności od  przestrzeni oraz rodzaju zabudowy wybór   padnie   na   inny   rodzaj   urządzenia. Wyróżniamy 3 typy nagrzewnic: elektryczna, gazowa, olejowa – każda z nich wytwarza ciepło w inny sposób, co sprawia, że każdy typ ma swoje charakterystyczne cechy. Wszystkie jednak łączy wysoka jakość   oraz   innowacyjne  rozwiązania. Nasza   firma   Wist   jest oficjalnym   dystrybutorem   tego producenta dlatego też   jesteśmy   pewni że nagrzewnice Master legitymują się świetnymi osiągami, posiadamy ogromny wybór urządzeń i szeroką wiedzę na ich temat. Ceny zaczynają się od 500 złotych a kończą na 45 000 z wieloma produktami pomiędzy, obrazuje to jak duży jest wybór, z naszymi produktami ogrzejecie Państwo przestrzenie od garażu po hale.

Klimatyzery ewaporacyjne Master

Jak działają klimatyzery ewaporacyjne? I dlaczego są tak wydajne? Klimatyzer ewaporacyjny wykorzystuję naturalny proces parowania, ciepłe powietrze zasysane z zewnątrz  jest przepuszczane przez wilgotne filtry chłodzące. Takim sposobem duża część ciepła zostaje odparowana i z urządzenia wydostaje się chłodne powietrze. Dodatkowym atutem tego typu rozwiązań  jest niskie zapotrzebowanie na prąd oraz prosta konstrukcja, co przekłada się na niskie koszty   eksploatacji,  w tym procesie   nie   używa   się   chemicznych   czynników chłodzących więc kupując klimatyzer tego typu nie szkodzimy środowisku. Taką technologię   wykorzystuje   właśnie   każdy klimatyzer Master, oprócz dużej wydajności   posiadają   różne   udogodnienia, jak piloty do zdalnej kontroli, wytrzymałe obudowy o ciekawym wyglądzie oraz wiele innych. Zachęcamy więc do sprawdzenia zakładki z klimatyzerami w naszym sklepie, znajdą tam Państwo szczegółowe informacje o produktach!