Kawalerka w Krakowie – gdzie i jak kupić?

Kawalerka w Krakowie

Kawalerki na rynku pierwotnym w Krakowie cieszą się niesłabnącą popularnością od bardzo wielu lat. W stolicy Małopolski często są one kupowane z myślą o najmie, ale oczywiście służą również zaspokajaniu prywatnych potrzeb mieszkaniowych. O czym pamiętać przy wyborze tego typu nieruchomości?

Kawalerka w Krakowie – dlaczego warto?

Na zakup kawalerki w Krakowie warto zdecydować się z paru istotnych powodów. przede wszystkim należy mieć na uwadze wysoką wartość, jaką odznaczają się tu nowe mieszkania. Bieżanów to doskonały przykład lokalizacji, gdzie kawalerki są najbardziej poszukiwane. Taka nieruchomość jest świetną lokatą kapitału, ponieważ na jej wynajęciu lub sprzedaży można całkiem sporo zarobić. Mówiąc o opłacalności zakupu mieszkania od dewelopera w stolicy Małopolski nie sposób nie wspomnieć o tym, że pod różnymi względami jest to niezwykle atrakcyjne miasto. To bardzo ważny punkt na mapie gospodarczej, kulturalnej, akademickiej i turystycznej mapie Polski. Poza tym oferta deweloperów jest na tyle bogata, że każdy znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Kawalerka w Krakowie – jak wybrać?

Kawalerka kawalerce nierówna, więc trzeba mieć na względzie kilka istotnych kwestii przy wyborze takiego mieszkania. Podgórze Duchackie to jedna z preferowanych przez nabywców lokalizacja, ale liczy się nie tylko usytuowanie nieruchomości. Innymi ważnymi przesłankami decydującymi o wyborze mieszkania są m.in. metraż, rozkład pomieszczeń, okolica, a także rodzaj i standard wykończenia. Do tego dochodzi jeszcze jedna niezmiernie ważna sprawa, a mianowicie współpraca z odpowiednim deweloperem. Musi być to pewna i doświadczona firma ciesząca się zaufaniem klientów i znakomitą kondycją finansową.

Kawalerka w Krakowie – gdzie kupić?

Wśród klientów firmy deweloperskiej Ekopark bardzo popularne są mieszkania na południu Krakowa, które jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Nieustannie na topie są też kawalerki znajdujące się w centrum stolicy Małopolski.