Masz problemy z aranżacją wnętrz? Wypróbuj te pomysły

dom

Przeprojektowanie pokoju lub całego domu może być czymś, co wygląda zniechęcająco. Ludzie myślą o wzorach, fakturach i podłogach. Zacznij od małych kroków. Nawet najprostsze zmiany mogą zrobić wielką różnicę i możesz zacząć już teraz.

Pomyśl o przeznaczeniu pokoju, zanim zaczniesz go projektować. Na przykład, gdy dekorujesz pokój swojego dziecka, powinieneś rozważyć jasne i żywe kolory, ponieważ będą one pasować do jego osobowości. Ale te kolory nie będą działać w bibliotece na przykład.

Oszczędzaj pieniądze, kupując masowo produkowane przedmioty z dużych firm. To może kosztować dużo, aby uzyskać meble projektanta, ale są też imitacje kawałków, które będą kosztować cię mniej. Jedyny czas, kiedy powinieneś używać designerskich marek, to jeśli nie możesz znaleźć podobnych przedmiotów za niższą cenę.

De-cluttering to najlepsza metoda przygotowania się do projektu renowacji domu. Prawie każdy dom może skorzystać z dobrego sprzątania, opróżniania szaf i szuflad, i pozbycie się zakurzonych starych rzeczy, których nikt już nie używa. Wszystkie swoje dodatkowe rzeczy mogą być przekazywane, poddawane recyklingowi lub sprzedawane na wyprzedaży stoczniowej za dodatkową gotówkę.

Utrzymuje dziecko temat gdy ty dekorujesz pokój dla twój syna lub córki, i stawia ich życzenia pierwszy. Ich perspektywa często będzie bardzo różna od twojej własnej. Musisz sprawić, by wszystkie te przedmioty były dostępne dla Twoich dzieci. Postaraj się zobaczyć swój dom oczami dziecka.

Dobrą wskazówką, jeśli interesuje Cię aranżacja wnętrz, jest upewnienie się, że jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami stylistycznymi. Nie pokazuj, że utknąłeś w latach 70-tych, ze złotym dywanem shag! Dlatego powinieneś rozejrzeć się wokół i odkryć, jak inni remontują swoje domy w dzisiejszych czasach.

Zwróć uwagę na wszystko, w tym małe szczegóły. Nawet małe rzeczy mogą dodać zainteresowanie do projektu, i może sprawić, że przestrzeń czuje się bardziej jak to jest “twój”. Kiedy zwracasz uwagę na małe rzeczy, takie jak gałki szafki, zasłony i urządzeń pokój może naprawdę zejść razem.

Zastanów się, jak pokój będzie używany, zanim wybierzesz dekoracje. Zadaj sobie pytanie, ile osób będzie w tym pokoju w tym samym czasie i co będą robić. Rozważa twój ukochanych kiedykolwiek ja jest czas projektować żywego pokój; jakkolwiek, ty musisz skupiać się na ciebie i twój małżonka kiedykolwiek ty zmieniasz up twój sypialnia.

Kiedy knwo co chcesz zrobić, łatwiej jest uzyskać materiały. Możesz nawet znaleźć dekorowanie domu, aby być zabawą działalności. Biorąc swój czas pomoże Ci dowiedzieć się więcej o elementach projektu, które lubisz.